| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Záleží hodně na povaze tvojí, manžela a dětí, které už máš. Já měla kluky rok po sobě (ročníky 99 a 00), byla jsem na ně v podstatě sama, kdyby ten druhý nepřišel tak brzy, je dost možné, že bychom zůstali u jednoho dětěte, protože starší byl od cca čtyřech měsíců do cca šesti let neskutečně náročné dítě na péči a pozornost, po pátém roce zase otočil ten mladší, z bezproblémového dítěte se stal najednou rarach neskutečný. Teď už je to zvladatelné, i když kluci dávají zabrat pořád, sem tam mi přijde na rozum myšlenka na třetí dítě, ALE zase si říkám, že konečně mám trochu klid, prostor pro sebe, nejistota, co když to třetí dítě bude náročné podobně jako to první, už jsem pohodlná, jsem ráda, že se můžu vyspat, že můžeme večer někam s manželem a nemusím shánět hlídání, které nikdy moc nefungovalo. Prostě teď už se mi do toho nechce, i když na druhé straně s takhle velkým věkovým rozdílem a s jedním mrňousem, by to byla možná brnkačka.

Vždy jsem si přála mít větší rodinu a asi mít první dvě děti aspoň trochu "normální" ~:-D a manžela, který by byl co se dětí a domácnosti týče větší parťák, šla bych do toho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.