| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ne že by mě to jednu dobu nějak vyloženě trápilo, ale bylo to obtěžující - jednak když jsme se s mužem brali tak jsme "nemuseli" - což taky vyvolalo spoustu připomínek (ono by to vyvolalo i kdybychom museli, to je právě ta věc "veřejná"). Potom když jsem měla bříško tak se vážně i kolemjdoucí zajímali "kdy už to bude" (což mě teda iritovalo hodně, měla jsem rozptyl termínu 1 měsíc a byla jsem vyjukaná prvorodička která si to už přála mít za sebou ale zrovna se stalo že jsem přenášela...).
Po pár měsících jsem si vyslechla hlášku od tchána "do pece se má sázet když je ještě horká", to jsem myslela že ho vážně zabim (jinak spolu vycházíme bez problémů, nota bene manžel s bratrem jsou o 8 let od sebe takže tuhle jeho hlášku fakt nechápu). U druhého těhotenství otravovali ještě více než u prvního "a víte co to bude" jako aby mohli chválit "páreček" nebo litovat že to budou "2 holky, to se táta naotáčí" (manžel měl pohotovou odpověď - spiklenecky se zatvářil a polohlasem sdělil "jo, víme, bude to miminko"). No a když se narodilo druhé - synek, tak mi nebyla příjemná ani ta nehynoucí chvála "jaký máme krásný páreček" (jednak já párky nerada :-) a druhak... no copak se to dá zařídit nebo čí to jako má být zásluha?)
Teď co jsou děti krapet větší tak už nikoho tak nedojímaj a jelikož jsou dvě, kluk a holka, tak nás okolí celkem nepovažuje za zajímavé objekty komentářů, tak už mi to nějak nepřijde.

A jedna kamarádka odpovídala na trapné dotazy "kdy budete mít druhé" větou "až mi půjčíte svoje zdraví a peníze"... většinou to zabralo jako konečná věta této konverzace, ovšem najdou se i šťouralové co to chtějí rozebírat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.