| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neřekla bych, že divná..

jen je prostě teď jiná doba a spousta lidí to tak asi vnímá. přece jen popravdě-je to dost neobvyklé v tuto dobu mít dítě ve dvaceti,s tím nic nenaděláš~;). Většina prvorodiček tu hranici o několik let posunula a člověk to tak prostě bere a kdo vybočí, je pro společnost prostě jiný..divný-jak ty to nazýváš. moc lidí asi nevěří tomu,že manželství lidem od dvaceti vydrží na celý život,že ještě nemá rozum,není kam spěchat atd. atd.

je to každopádně jen tvá věc a pokud jsi spokojená,nelituješ např. toho,že sis neužila mládí,je to pochopitelně vpořádku!!! na ostatní bych se pak neohlížela,pokud ty sama o sobě pochyby nemáš,nemáš co řešit!!!!!

já musím říct,že v okolí mám známé,co dítě měli v necelých 23 letech-jedna dobrovolně a mluvila o něm také zhruba od dvaceti,jedna nečekaně a přiznávám,že divné mi to připadalo~y~.já měla první dítě ve 27 a přišlo mi to akorát. v té době bych na to rozhodně připravená nebyla a měla jiné myšlenky než na dítě-ikdyž miminka mě brala,ale zkrátka jsem cítila,že ještě chci život trochu užít-cestovat,pracovat, nejdříve hlavně mít kde bydlet a být zabezpečená a teprve pak si dítě pořídit a nestresovat se pak tím,že nemám to nebo ono a bydlet např. u rodičů,nemít soukromí a tak..zkrátka pro mě to bylo tak akorát~;) a neměnila bych.

a pokud to pro tebe bylo akorát ve 20,tak pak to neřeš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.