| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dandy, držím palečky, klapne to, musí!

Já se tedy ve 20 necítíla býti mamkou, jsem ráda, že jsem si užila, napracovala jsem se, setkala s úžasnými lidmi a klienti, užila jsem si báječně a první myšlenka přišla okolo 28roku a šťastnou maminou sem se stala ve 30.

Ono je důležitý, jak se člověk na to cítí a nemyslím si, že mnohé mladé maminky jsou o něco horší jako starší maminky...pro každou je to nová cesta životem a každý se učí, ale důležité je, to dítě opravdu chtít....

Ale znám bohužel i "nehody" a maminy to dávaly patřičně najevo dítěti a i svému manželskému životu, nevybily si baterky a měly pocit, že jim ujíždí vlak....ale to je zas jiná.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.