| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No taky jsem si tuhle otázku už pokládala. Já mám do 40ti tedy ještě času dost, ale o první dítě jsme se nějakou dobu snažili, o druhé už skoro dva roky, takže pokud se v brzké době zadaří a nebudu nejspíš chtít mít třetí hned nato,ale nějakou pauzu,tak se zase budu bát aby mi nebylo moc let.
Určitě záleží na tom jak se člověk cítí, jak na tom je fyzicky, zdravotně, ale i když bude vše v pořádku,přece jen je potřeba pak být fit ještě aspoň 20 let, aby se člověk o to dítě dokázal postarat.
Sama mám mamku starší (a to ne o moc, měla mě v 32) a tím pádem odpadá nějaké hlídání,které mají kamarádky třeba i pravidelně naopak tím,že je sama, je nějaká starost i o ni, zatím teda nic hrozného, ale může být klidně brzy hůř...Takže se budu spíše bát aby se mé děti pak nemuseli nakonec starat o mě..
Rozhodně k tomu nemám negativní názor, ale budu to sama zvažovat i z téhle stránky. Kdyby se nám dařilo počít dítě tak jak bychom chtěli, asi bych do tří šla určitě. Každopádně s tím posunem věku otěhotnění atd. může stále více dětí přicházet o takové ty babičky,které si je ještě budou schopny užít...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.