| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak nějak jsem to měla i já, plánovala jsem rozdíl min. 4 (spíš více) let a nakonec nejsou ani 3 od sebe. V jednu dobu jsem měla dojem že ta naše princeznička by měla poznat že není středobodem vesmíru a nebude se všechno točit podle ní..... :-) (první a velmi očekávané vnouče na obou stranách, tak holt měla ulehčený start). V rodině totiž žádné malé děti nemáme, takže jsem si řekla že si ty parťáky musíme pořídit sami :-) S bráchou jsou na tom teď střídavě oblačno, ale jsou už i chvíle kdy si vyhrajou. Malej sice kvičí, ale nijak závratně zatím neničí (budou mu dva) (jenže pro ni je i jen pohled směrem k její hračce velké ohrožení, nj).

Já se ségrou jsme o 6, manžel s bráchou o 8 let. A oba máme se svými sourozenci dobrý vztah, možná má někdo lepší, ale oboustranně to považujem za OK.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.