| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a p.s. všichni ovčouni, co jsem znala, byli hodná telata. I ten náš rozmazlený pitomec je, jen - mu cizí pes strčí čumák či tlapu přes plot ve snaze přátelit se... a vymalováno.

Máme oranžové velkým písmem varovné cedule, pak je sranda frajer, co má psa vycvičenýho a půjde na zkoušky a pes je záchranář a vycvičený a oceněný a ten BLB mu dovolí jít blízko... a prostrčit tlapu.

Dopadlo to nehezky, manžel řval na majitele, že vycvičený/nevycvičený - majitel je kretén, když mu nechá ublížit. Majitel se zeptal, zda máme očkování a zda uhradíme účet za veterinu.... Očkování máme, účet opravdu neuhradíme, jeho vycvičený byl na našem pozemku.

A p.s. ten jeho vycvičený chodí ven ob 5 dní na krátkou procházku, kdy podělá konec místních parcel a jejich okolí a cca 50 metrů od kotce, jinak v tom kotci zoufale brečí. Ve dne v noci.

Řešila jsem i tady, udala jsem včetně podpisu, mezitím udali jiní a hov... se děje. Frajer je myslivec.. nebo jiný nezájem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.