| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tvého muže celkem chápu. J8 jsem z manželství, kdy rodiče mezi sebou byli 22let a mužu říct, že teda nic mo.Táta mě měl v 55ti,t o sice není váš případ.ALe ted to vem z pohledu toho dítěte.Bude mít starší rodiče, třeba manža onemocní, bude nemohoucí, nikdy nevíš, co se může státa ten už 60ti nedá puebertákovi, to so by mu dal o 15let dříve. Každý si myslela,ž e můj otec je můj dědeček.Když umřela máma, bylo 48, tatkoavi bylo 70 a mě ještě nebylo 18. Můžu říct, že celkem nic moc situace.Ano tohle je černý scenář,ale stát se může komukoliv.Ve svém věku chce tvůj manža určitý klid.Tohle je prostě risk věkově rozdílných manželství.S tím muís každá ženská počítat, když si veme o dost staršího muže, kt už má z předešlého manžesltví děti, že už jich asi moc chtít nebude a kor, dkyž jste se dohodli.Asi bych na něj fakt netlačila..

PS. k přerušovanému sexu..to není zrovna dokonalá antikoncepce i ta může selhat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.