| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Štěpánko - ještě dodělávám školu, bohužel prezenčně, takže domů přicházím odpoledne, do toho pomáhám mamce s podnikáním a snažím se mít vše doma hotové, no.
Nejhorší je, že mám různý zájmy, jeden koníček jsem teď šidila kolik měsíců- prostě pořád není čas. Nedokážu si sedbout k něčemu svému oblíbenému, když nemám doma všechno hotové (ale chtěla bych vidět někoho, kdo má někdy doma hotové vše:-) ). Takže navíc jsem z toho taková napruzelá, tím spíš, že on mi teď doma s ničím nepomůže a já kmitám, aby to k něčemu vypadalo.
Doteď jsem byla taková, že když jsem věděla, že má být doma, tak jsem si ani kamarádku nedomlouvala, abysme mohli být spolu... Tohle je určitě chyba na mý straně - že všechno se snažim dělat kvůli němu. Abysme se spolu aspoň nějakej čas za den viděli, abysme měli dobrou večeři, atd atd. Začarovanej kruh ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.