| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Starosta s tím nic neudělá, prostě postup školky je takový, že nejdřív předškoláci, pak čtyřleťáci se ZAMĚSTNANÝMA MAMINAMA, to já evidentně nejsem, pak tříleťáci se zaměstnanýma maminama, pak sourozenci, kteří nesplňují, ale už tam mají staršího sourozence a pak děti matek, které jsou doma na mateřské s menším a pak ostatní, to jsem já. Přihlášku jsem podala, ale pořád kroutili hlavou, že je to zbytečné, že mají hodně dětí a na ty vzadu, že se nedostane. Můžu na ně poslat právníka, ten je rozmete, ale dej pak dítě do školky, kam se dostal přes právníka a za hádek rodiče. To bych pak mohla mít důvěru, že si to přes malou se mnou nevyřídí. Jsem bezradná. a to je ta školka 15 km daleko.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.