| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marianno,

já tě úplně chápu. Prolítla jsem pár příspěvků a názorů, mnohé jsou, jako bych je psala sama.

Přesně takhle jsem se cítila u prvního syna, nebyla jsem na tu změnu vůbec připravená, pořád jsem si představovala, jak budu miminko hezky vozit v kočárku a jak bude spinkat, ale ono ouha, že....je to nevyspání, nevypočitatelný řev, prdíky, do toho domácnost.....známe to všechny. Bohužel já jsem to všechno poznávala "za pochodu", neměla jsem tenkrát žádnou kámošku s dítětem a malý byl první vnouče do naší rodiny, takže jsem to neměla před tím kde a co odkoukat. Ani bych nevěděla, na co se mám nějaké zkušené matky zeptat, fakt hrůza. Kolikrát jsem se nechtěla vůbec probudit, seděla jsem zavřená doma...věděla jsem, že bych měla být šťastná, spokojená, ale místo toho jsem byla pořád smutná, zklamaná, zoufalá, že nemůžu nikam do obchodu s kočárkem, měla jsem myšlenky, že to celé bylo chyba, že jsem vůbec dítě neměla mít.....

Co mi nejvíc pomohlo - procházky s kočárkem, chodit co nejvíc ven, na chvilku se oprostit od toho, co všechno mi doma stojí za práci, zatímco malého musím hodiny houpat atakdále....

Jak šel čas, bylo to lepší a lepší, opravdu to není navěky, dítě roste, není to pořád mimino - ale ty začátky byly těžké, já bych řekla určitě tak první půlrok, ne-li déle.

U druhého syna jsem to měla o dost jinak - věděla jsem, co všechno to obnáší a vysloveně jsem se těšila, jak si odpočinu a budu zase vozit~;)....

Přitom oba porody, i ten první jsem měla v pohodě, bez nějakých problémů, i bolesti jsem snášela statečně, porod mi vůbec nepřipadal hrozný a zotavovala jsem se velice dobře - ale halt ta psychika, no~a~.....

Držím palce, bude líp, uvidíš!!!~s~ Ale sama vím, jak je to těžký, ach jo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.