| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, ani nevíš ja moc tě chápu. Jako bych četla své pocity před třemi lety, vím, že mi teď asi nebudeš věřit, protože tohle si prostě musíš "odžít" ty sama, ale všechno se srovná. Také jsem mimi hrozně chtěla a hrozně dlouho jsme na ně čekali, ale když přišlo, chtěla jsem ho dokonce dát k adopci ~f~, měla jsem pocit, že si ho nezasloužím, když se nerozplývám štěstím, že ho mám, ale právě naopak. Přesně jak píšeš, chtěla jsem prostě zpět SVUJ život - no a teď je můj život právě můj syn ~s~ . U nás se to začalo rovnat tak po půl roce no a v roce bych ho už nikomu nedala :-). Teď to prostě nechápu, protože jsem ta nejšťastnější máma na světě a ač jsem až do jeho roka považovala ženy, které si pořídí dobrovolně druhé dítě za blázny, teď už po tom druhém taky toužím :-). Ale vím, že pokud bych po druhém porodu zase začala mít tyhle pocity, už se v tom rozhodně nebudu plácat sama doma, ale prostě vyhledám odbornou pomoc - není se za co stydět. Takže hodně síly, i když mi to tenkrát připadalo jako ta nejblbější věta - opravdu se tomu jednou budeš jen smát. Jo a ještě něco - člověk na to škaredé opravdu rychle zapomene a pamatuje si už jen to dobré ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.