| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
jak se máte? Zase jste se tu dlouho žádná neukázala.
Romča je na týden na lyžáku. jel poprvé, tak jsem z toho trošku vedle. A víte, co se mi podařilo, Spletla jsem si čas odjezdu a příjezdu. V neděli jsem v 10.00 v klidu začala žehlit ještě nějaké oblečení, které jsem mu chtěla dát s sebou a náááhodou jsem postuila net, abych se pro jistotu mrkla, jestli nejsou nějaké změny. No a v 10,15 jsem zjistila, že odjíždějí v 11.00 z druhého konce Prahy.V kufru jsem neměla ani ponožku ~q~ Během 10ti minut byl chudák zbalenej a v autě. Odjel bez bačkor, druhých rukavic, šály, knížky a plyšáka. Na nic jiného jsem nepřišla. A teď jsem mluvila s tou paní, co s ní jel a prý nemá hůlky. No nevím, přece není manžel tak ...., že by mu je nedal ~e~ Musím se ho večer zeptat. No, v každém případě to byl hukot, že jsem se dotěď nevzpamatovala ~n~
Peti a Lukyn by mohl jezdit už takhle malej??? od kolika jezdí Ti nejmenší?
A co Renata? kolik jich "je"? ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.