| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kukašinda-tak já chtěla prvního syna(ikdyž nám to bylo uplně jedno co to bude) ale po potratu se nám dlouho nedařilo tak jsem si nakoupila ovulační testy a počali přesně na ovulaci(protože díky mé práci sex jindy nebyl)
a ted jsme si moc přáli holčičku takže jsem si hlídala ovulaci a strefili se neplánovaně na 5-6dní před ovulaci(dle bazální teploty a ovu testu)-myslela jsem že z toho nic nebude.nechtěla jsem rodit tak abych byla na vánoce v porodnici-proto ten měsic neplánovaně~t~ ale náš malý byl jiného názoru a počkal si ...a zase kluk
ale u obou jsem jedla stejně(sice ted u druhého jsem se snažila stravu upravit,ale ted co vím tak díky jistým lékum to stejně bylo k ničemu-protože obsahovali obrovské množství draslíku a vit.B)-což dle nějakých pruzkumu když ve stravě převažuje draslík a sodík se narodí spíše kluk....což teda u nás to platí 100%
sul miluju od mala jsem na ní chodila tajně...+ jím skoro pořád=kalorická strava tučná prostě žádná dieta.miluju sladký a slaný a jídlo celkově...taky jsem před prvním přibrala 10kg a ted při druhým i díky lékum zase 10kg(které jsem před tím tak pracně shodila~:()--takže u nás to vidím že za to muže strava~t~ ikdyž jsem tomu dříve nevěřila tak ted ano....kor po tom co v blízkém okolí holky jedí opačně než já a mají dcery~d~

dokonce na čt1 (už je to pár let zpět) v dokumentu o člověku byl díl početí člověka a tam říkali že sice spermie ovlivní pohlaví dítěte,ale vajíčko je to co si vybírá jakou spermii přijme ....~d~ a pomalu tomu začínám věřit~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.