| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anarad,
tak k tomu "narovnávání" narovnej i tvůj pohled na děti rok po sobě. ~;)

Dvojčata také nejsou moje jediné děti. My si třetí dítě pořizovali právě proto, že větší děti začali postupně odrůstat a po postavení domu jsme si řekli, že bychom chtěli ještě benjamínka, to, že se nakonec rozdvojil s tím jsme se přiznám nepočítali. Také si vzpomínám na můj udivený výraz u Dr., když mi to sděloval, že asi pohled na mě byl vypovídající, tak mi okamžitě nabídl redukci, kterou jsem tedy ihned odmítla. Nějak si neumím hrát na Boha a určit, které by mělo šanci na život a které ne. Když už se těhotenstvá zadařilo, tak obě nebo nic.
A děti jsme si rozhodně nepořizovali, že na ně nemáme - máme naštěstí tatínka, co nás dokáže dobře zabezpečit.

Mě tedy víc než finance chyběl při začátku druhý pár rukou. A vlastně chybí občas dotěď i když už méně. Dvě malé děti si prostě sami flašku nepodrží a když k tomu ještě brečí obě ve stejný čas, tak obě najednou také nepochováš. To starší se přeci jen na chvilku zabaví samo. ~;) I když se přiznám, že tím, že dvojčata mají přibližne stejný denní rytmus než děti rok od sebe je to v tomto jednodušší - ve stejnou dobu spí, jí, bdí ... když padám na ústa, jdu zalehnout s nima, to u dětí rok od sebe přes den asi nejde. Prostě všechno má svý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.