| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anarad,
nemám pět dětí, ale čtyři. Pravda ty dvě starší jsou už celkem samostatné, ale musím ti říct jedno, kdybych měla první dvojčata dlouho bych si rozmýšlela jít do dalších dětí. Prostě monoděti je fakt neskutečná pohoda, možná to pochopíš, až jednou budeš ty nebo někdo z tvých dětí mít dvojčata a uvidíš to hodně zblízka. Moje mamka mi ze začátku chodila hodně pomáhat a i ona vychovala tři monoděti a několikrát řekla, že nechápe, na co si ona když jsme byli malí stěžovala. No a můj muž tu situaci ohodnotil větou, že u dvojčat i táta musí dělat mámu, prostě ty jedny ruce navíc potřebuješ. Nevím, jestli jsem neschopná, ale já zatím sama nedojedu ani k doktorce, bydlíme na vesnici, takžer k Dr. dojíždím a pokud holky zatím nechodí težko bych je sama u Dr. zvládla a to je tisíce jiných maličkostí, které už předemnou napsala Katulenka opravdu to člověk pozná, až když se ho to týká, jinak ti to prostě nepřijde.

PS: A neříkej mi, že jsi pokaždé na další tvé dítě kupovala nové věci, ža ani jedno z tvých dětí nepodědilo nic po starším sourozenci. Což opravdu u dvojčat nelze. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.