| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojte holky...teda včera to tu žilo,ani jsem se raději nezapojovala,Kapradí za nás statečně bojovala~;)...ono je to těžký,každej si vždy bude bránit to svý.Ono je náročný všechno ,když nechceme děti nijak šidit.Já zažila oboje.I kluky necelý 2 roky po sobě...hrůza~j~,každej jinej režim,jiný požadavky,řekla bych pro mě horší jak dvojčata.Finančně trošku snažší,páč ten druhej byl už jen odrbánek~:-D,a ani růžový věci po sestřenici mu neuškodily~t~.Ted prdolky,náročný jinak.Ale krásný.Sice režimy taky rozhozený,takže už tahám hubu o zem,ale vím ,že jednou to skončí...ty finanční výdaje teprve přijou.Jenom přes 6000 mě stál v únoru synátor:obědy,školanda,kroužky na 2.pol.Nejstaršího naštěstí finacuje jeho otec.Tohle až přijde v jednom měsíci za dvojky~e~,byt budu pracovat.A co se týče přídavků,ano budme rádi za to,co nám dávají ale ráda bych viděla jiná zvýhodnění.Třeba aspoň 50% slevy na druhé dítko /plavání kojenců,ap.

Katko...hernajs drž se,jěště nedávno jsme tu psaly jak už máš jen měsíc před seou,ono se to umí zvrtnout z hodiny na hodinu.Ale třeba jěště vydržíš,každej den navíc ,super...posílám hooodně energie...teda zbytky,co mám~t~

Držím palečky Emičce...uf,zdánlivá prkotina kam může zavést.Je vidět že to holka zvládla a bude ok.Tak pusu od nás na bebí.

Hezký den všem!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.