| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
snažila jsme se dohledat co je Emičce, ale v tom návalu jsem to nějak přehlídla. Každopádně přeju ať je brzo v pořádku.
Katko držim palce ať ještě prďolci zůstanou nějakou dobu v bříšku.
Marhau já už tě zahlídla v jiných diskuzích, teda vlastně tématech. Jsem ráda, že ses ukázala i tady. Tak vítej a piš častěji.

Byt...ehm to řešíme pořád. Hlavně kde na něj vzít. Momentálně žijeme ve třicetišesti metrech a pátym patře bez výtahu. Fakt nářez.

Jinak na sebe musim napráskat, že jsem strááášně šikovná a úžasná~j~ V úterý jsem poprvé jela sama autem...teda s dětma. Což je u mě velikej zázrak, já mám z aut panickou hrůzu, bojim se i jako spolujezdec. Tenhle týden jsou u nás prázdniny, takže docela volný silnice, tož jsem si troufla!
A ve stredu jsem začla chodit na velkej fotbal~t~ Jsem se prostě zbláznila! Ale bylo to úžasný (no a teď postupně zjišťuju, že na to nemám...finančně, časově, fyzicky...tak nevim úplně co s tim~d~) A dobrý bylo, když jsem řekla, že to s tou mojí účastí nebude až zas tak valný páč mám tři děti a z holek vypadlo, že si myslely, že mi je patnáct~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.