| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Červíčku, moje zkušenost je ze Zlína z října, ale taky s jedním dítětem. Ve Zlíně je novorozenecké na dvou patrech, jedno si dost chválí, jedno ne. Já byla na 4. a byla jsem spokojená. Ale je pravda, že pro děti si musíš chodit (děti jsou na stejném patře uprostřed chodby u sester), ale to mi nepřipadlo jako komplikace. Malou jsem tam odvážela jenom při obědě (jídlo se nerozváží na pokoje, snídaně a oběd si tam můžeš odnýst, oběd jsme jedli v jídelně na konci chodby. Ale možná by se dalo i vzít na pokoj). Ber to tak, že je to velká porodnice a sestry toho občas mají plné kecky. Pokud něco chceš, musíš se ozvat, často i několikrát, protože na tebe můžou zapomenout. Mají tam výbornou laktační poradkyni, ta mi moc pomohla.
Mám zkušenost i s JIP, respektive s intermediálním oddělením, tak jsou taky velmi příjemní. Maminky podporují v tom, aby za dětmi chodily a staraly se o ně. Když jsme přišli první den s m, lékařka za náma sama přišla a informovala nás o stavu. Můžeš tam přijít i v době vizity, která je 2x denně a taky tě informují. Oproti některým jiným porodnicím jsou fakt vstřícní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.