| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

na mě leze nějaká viróza, ach jo ... už jsem se těšila na jaro a v tý zimě jsem asi v sobotu odpoledene vymrzla - dneska už mám rýmu jak trám. ~n~

Červíčku vítej mezi duomaminkami! ~;)
Máš už krásný tt, tak věřím, že i u tebe bude vše OK.

Já do žádný rizikový poradny nechodila ... rodila jsem přirozeně ve 39tt. ~;)

Jinak v přístupu doktorů a sester v porodnici a šestinedělí k sobě a miminkům se neboj, já mám tedy jen samé pozitivní zkušenosti a vzpomínky ... tak nějak jsem podvědomě cítila, že dvojčata se nerodí v žádné porodnici každý den, takže i přístup personálu byl dle mého nadstandartní, že jsem se chvílemi cítila jak V.I.P. v době porodu se do sálu seběhlo tolik dr a sestřiček, že jsem se fakt vůbec nebála - každou holku obstarávaly dvě sestřičky + dětská dr. a mě měl na starosti přimář + maldší doktorka, porodní asistentka a dvě sestřičky - kdy každá byla ze strany mýho břicha a když první vykoukla Kačenka, tak držely ruce na břichu, aby se Karolínka nepřetočila, vůbec nechápu, že při tolika lidech se tam ještě někam vešel manžel. ~j~ A na šestinedělí také super, děti mi tedy přinesli po 6 hodinách po porodu, ale já byla docela zesláblá, tak jsem cca v půlnoci sestřičku poprosila, zda by si Kačenku na chvilku nevzaly k sobě, protože fakt dost plakala a já se potřebovala po celým dnu trochu prospat, tak si ji vzaly a za chvilku se vrátily i pro spící Karolínku, že ať se opravdu vyspím, že bych jinak nebyla v klidu. No a ráno před šestou mi je obě přinesly, těch 6 hodin spát v kuse mi fakt pomohlo a od tý doby jsem tak dlouho ještě nespala. ~t~ Sestřičky se každou chvilku chodily ptát, zda něco nepotřebuju, fakt si nemůžu na naši nemocnici stěžovat. Čtvrtý den jsme šly domů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.