| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak inzeráty se zadávají málo, ale každá agentura má své webové stránky a tam většinou pod záložkou spolupráce píšou, jakou kombinaci hledají, jaké jsou požadavky a jak je kontaktovat.
Toho bych se držela. Já si pro začátek sestavila CV a hlavně vypsala, jako mám praxi v překladech. Někdy jsem si udělala vzorový překlad a ten jsem zasílala s tím.
Dost agentur ti zadá zkušební překlad, který jim vyhotovíš, samozřejmě bezplatně a podle toho se rozhodují. Výhodou je specializace, pokud překládáš nějaký běžný jazyk - jako je NJ, AJ, RJ. Takže pokud něčemu extra rozumíš, nezapomeň to uvést do životopisu. Já dělala hodně technických překladů - počítače, manuály, ač tomu houby rozumím, ale dělala jsem to pro jednu firmu a pak jsem měla ten překlad jako vzorový k životopisu a agentury se toho chytly. Spokojenost byla na obou stranách.
Všeobecné překlady se dělají málo. Pokud budou po tobě chtít cenu za překlad, nechoď moc nízko, protože pak si řeknou, že to neumíš. ~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.