| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky!
Včera jsem vás už nestihla,protože nám net spadl úplně~q~-tak jsem šla spát.Ještě že tak-v noci o půl dvanáctý mě vzbudil šílenej řev,jako by se tu vraždilo-Mates se vzbudil a hned se mě nedovolal,jak jsem měla tvrdý spaní a Niki to vzbudilo,tak začla řvát taky......naštěstí pak už do rána dobrý.

A u nás mrze a přes noc zase napadnul sníh~n~-já chci JARO!!!!!!~;((

A co jsem dočetla-Jutto,moc ti to sluší!!!!-užívej si ty poslední dny,kila pak schodíš,já s tím teď taky bojuju-týden se právě snažím jíst tak,abych jídelníčkem nepřekročila cca těch 5500kJ,ale jak jsem v práci mi to moc nejde-nemůžu si pomoct,ale mám tam pořád hlad a nemůžu přijít na to PROČ.Doma to je úplně v pohodě s tím samým jídelníčkem,jen v práci je to problém.Ale co stím???

A Evička je skvělá tanečnice~g~mohla by si trsnout s Matesem,ten taky skvěle tancuje až nechápu,kde se to v něm bere

A co se sexu týká....je to u nás naprosto stejný jako u Táni-absolutně teď nemám chuť,MM má hodně velkej problém mě vůbec nějak navnadit k nějaký akci.Nevím-asi jsem se stala frigidní???-nemám totiž ani žádný erotický sny nebo nějak pocit,že TO potřebuju a měla bych třeba sama si pomoct jako dřív.Prostě nic~n~-a samotnou mě to štve,ale nevím,co s tím-včera dokonce MM říkal,ať si koupím nějaký ty afrodisiakální kapky či co-ale já tomu nerozumím a nevím,jestli by to mělo nějakej efekt.
U nás je to teď ale hlavně o tom,že se doma vyloženě míjíme,netrávíme spolu jen my dva absolutně žádnej čas a já myslím,že v tom je zakopanej i ten prokletej pes-chybí mi společný zážitky,když už jsme spolu,tak s dětma.No,jsem zvědavá,kam se to všechno ještě nasměruje.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.