| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kapradí ty capáčky jsou nádherný, to jsem měla vidět, když děti nechodily.

Katulenko, to je paráda, že malá chodí, jenom takový dotaz, proč nemáte nosit doma botky? Náš dr. nám naopak říkal, že mají mít už bačkorky už od roka. Asi co doktro to názor.

Snoopy, krásný kluci, a jsou to teda chlapáci.

Janinko, máš krásný dětičky.

Mlčo, užij si výlet a my jsme jenom kousek od vás, z Chomutova.

Ještě k tomu spaní, dvojčata spí od narození ve svým pokojíku, dva měsíce jsem tem spala s nimi a jak začali líp spát, tak jsem šla zpátky do ložnice a musím říct, že je hodně znát, že jsou zvyklí na svůj klid, když jednomu z nich něco je a beru si ho do ložnice, tak se tam kroutí, leze po nás a po posteli a nemůže zabrat. Spí už většinou celou noc až do rána, chodí spát večer po té sedmé, nejdýl v půl osmý a vstávají tak mezi šestou - sedmou. Teď co jim lezou stoličky, tak se víc budí i v noci.

Jsem sama doma!!! Původně jsem chtěla žehlit, ale nějak mě to opustilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.