| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem to večer se synem zkoušela. Dala jsem si do pera malou dávku (o,1) a píchla nebo vstříkla. Mám z toho takový zvláštní pocit, ne že by to bolelo, ale bylo to nepříjemné a asi tak ještě 5 minut poté jsem cítila to místo. Vůbec nevím k čemu bych to přirovnala. Nevím jestli je cítit rozdíl, když se dává větší dávka. Syn má 0,7 a já si dala 0,1, abych neplýtvala, je to dost drahá záležitost.Neznám teda princip jehlového pera, ale já sama mám taky z jehel hrůzu, tak bych ho teda nechtěla. U toho bezjehlového je to opravdu rychlovka, jenom se přiloží a zmáčkne a je hotovo.
Taky jsem měla ze začátku hrůzu, jak to syn veme. Ale byla jsem překvapená, asi jenom 14 dní jsem ho musela přemlouvat a teď úplně v pohodě jde a vůbec neprotestuje,ani se neptá proč. Bere to úplně automaticky.
Nemějte z toho strach. Jediné co tak kolem toho akorát řeším je, že nebude moci nikam chodit na noc a nebude moci jezdit na výlety s dětmi ze školy a tak, protože mu to nebude mít kdo píchnout. Myslím, že sám si to bude moci aplikovat tak třeba až kolem deseti let.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.