| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na této operaci byl můj šestiletý synek loni v září v Brně.Byla jsem tam s ním,ale dnes bych už řekla že by to celé zvládnul sám,kromě odpoledne a noci po operaci.Na operaci byl někdy kolem poledne,pak jsem ho musela hlídat při probouzení z narkózy,aby si nestrhnul obvazy z očí.Původně ho sestra za ruce a nohy přivázala k posteli!!!? Oči měl zalepené ještě celou noc,takže doprovod na WC a tak jsem si ohlídala.Ráno mu oči odlepili a pak už to bylo naprosto v pohodě.Druhý den jsem si vymohla odchod domů,i když nás tam chtěli držet celkově týden.Podle mě zbytečně,kapání Ophtalmoseptonexu jsme zvládli i doma.
Za týden tahali stehy,což byl hrozný zážitek.Vytahovala je ale mladá doktorka,asi bez zkušeností,takže to rozhodně nebylo jen tak a "za minutku" jak slibovali.Možná se zkušenějším doktorem by to bylo jinak..
Jak jsem ale zjistila,tak je to všude různé,někde po operaci ani oči nezalepují,někde dají stehy vstřebávací a nevyndávají je..Chce to asi zjistit konkrétní postup v dané nemocnici.
Ssebou jsme měli klasicky cestovní DVD a knížky na zábavu a jedinné co se mi osvědčilo bylo brčko,aby syn mohl po operaci pohodlně pít.
Po svých zkušenostech bych si zjišťovala to zalepení očí po operaci,což je nepříjemné,ale dá se vydržet a to tahání stehů...Je taky možné,že budem muset absolvovat další operaci...
Přeju pohodové zvládnutí!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.