| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Také zdravím,

Kapradino - to je dobře, za každou prospanou noc jsem vděčná - u nás se v noci sice ještě většinou vstává, ale dnes poprvé po snad 3 týdnech noc bez teplot, kašle, zvracení a průjmů.

Mlco - všimla jsem si, že jsi psala, že klučík má divné pohyby, neměla jsem čas odpovědět a teď už to asi nedohledám, tak možná reakce mimo - ale chci Tě trochu uklidnit, Ondřej měl takové cukavé pohyby rukama kolem cca 3.-4.m, jakoby krouživé a cukal k tomu hlavou, trvalo to i minuty, byla jsem z toho dost v šoku (myslela jsem si, že to jsou křeče). Na neurologii mu udělali EEG a vyloučili epilepsii a chtěli po nás to natočit a jak jsme se snažili to natočit, všimli jsme si, že hned po tom vždy spí a když jsme rozsvítili, aby to bylo líp vidět, přestal a koukal na nás, verdikt byl - uspávací rituál a asi po 1m. si už uměl dát ručičky na oči a před spaním si je tře, tím se uspí.

Jaro se už prý blíží, tak všem hezké poslední zimní dny V.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.