| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky mně porod vyvolávaly, asi v deset hodin dopoledne do mě zavedly tabletku a pak se dlouho nic nedělo, někdy v pět odp. mně začlo bolet břicho, a až ty bolesti byly dost nepříjemný, šla jsem za sestrou. Napojili mě na monitor, snad půl hodiny mě na něm nechali a to už jsem měla poměrně pravidelný kontrakce asi po dvou minutách. Musela jsem je rozdejchávat. No, pak přišla doktorka a prej to jsou falešný porodní bolesti, protože kdyby se fakt blížil porod, musela bych mít tvrdý břicho a to nemám, takže si mám dát sprchu a ono to přejde. Haha, ve sprše mně praskla plodová voda, to už jsem se fakt svíjela a sestra v pohodě, vůbec to neřešila a tak teda ukažte, no jo, fakt, tak se půjdeme přesunout do předporodní místnosti. Nakonec to vzalo takovej obrat, že jsme málem nedošli na porodní sál, župan jsem odhazovala na chodbě, mobil tam letěl do kouta a konečně se sestra probrala, a následoval telefonát: "Pane doktore, rodíme, ale rychle!" Kdyby to tak hrozně nebolelo, tak bych se fakt chechtala. Zajímavý je, že já jsem si byla už od toho monitoru jistá, že rodím, no ale doktor má vždycky pravdu~;), tak jsem jim věřila...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.