| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

měla jsem vyvolávaný porod 2 dny před termínem kvůli těhu cukrovce a nemůžu si stěžovat. V 9 ráno vložili půl tablety do hrdla, za hodinu druhou půlku a pomalu se rozběhli kontrakce, které byli jako menstruační bolesti, po 6 hodinách trochu víc zesílili, ale pořád jsem si mohla třeba i číst. Pak mi praskla voda a kontrakce se pěkně silně rozběhli, že jsem už funěla a po vyšetření kdy jsem byla na 4 cm, jsem přešla z rizikovky na porodnici a šlo to hopem, klystýr jsme už nestíhali, během těch dalších 40 minut jsem byla na 8 cm a pak jsem jen čekala, zda to tatík stihne za námi dorazit a sama jsem si prodýchávala kontrakce a za necelých 9 hodin od začátku vyvolávání byl malý na světě. Každá to může mít jinak, někdo se třeba zase hůře otvírá,ale to může být i u normálně spuštěného porodu. Myslím si i, že to není víc bolestivější průběh porodu, než bez vyvolání. Ničeho se neboj, vše půjde dobře a ty buď v pohodě a jen se těš na miminko.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.