| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marci..a vis, ze me ve ctyricitce zadne hormony nechytaly a presto jsem si poridila druhe?~k~...ja vlastne ani to druhe po dvaceti leetch nechtela a ani muj jedinacek mi nikdy nevycetl, ze je sam...a ani muj partner nechtel dite...no, ja se jeden den zamyslela a zjistila, ze tenhle chlap je ten pravej a jelikoz zadne deti ani predchozi manzelku nemel, jsem dospela k nazoru, ze ho miluju a chci to s nim doklepat do konce~t~ a nemam zajem na tom, aby za 5 let prisel, ze to dite prece jen chce a ja uz nemuzu...tak jsem mu to rekla a ejhle, nakonec to dite prece jenom se mnou chtel, jen pry nechtel, neb jsem nechtela ja.....az po tom, co se narodila mala prisly nejake hormony. Spis je to tim, ze se mam dobre a jsem stastna a jak jsem psala, byt o par let mladsi, nevaham s dalsim.....ale to, ze je nekomu 40cet neznamena, ze musi zakonite prijit nejake hormony~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.