| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bydlím tak daleko a fur toho mám dost. Už jsem se i tu docela upíchla a dost často peču dorty teď byl březen trochu volný ale duben si to tou svatbou vybere.
Něco málo jsem četla...stále na tebe myslím a držím všechno co můžu. Vím že u tebe je to horší a vlastně jiné proč nemůžeš mít sama mimi...my pořád nic a nic a já už jsem s toho taky dost špatná začínám dost rozumět ostatním holčinám kterým se nedaří. Občas mě to vme ten smutek že se to nepodařilo, ale dneska mě chytá splín jak blázen. Ráno jsme dostali sms že se kamarádum narodilo miminko začli jsme se o druhé snažit zároveň s nimi a oni už porodili a my stále nic. Navíc mi končí v červnu mateřská tak si musim hledat práci a Verunka jde do jeslí...dost mě to trápí. Kdybychom aspoň věděli proč to je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.