| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak to tu tak čtu....objevuje se tu spousta manželek, které jsou přesvědčené o tom, že i do nefungujícího vztahu nemá právo vstoupit třetí osoba. Je asi také dobré brát v potaz zda jeden z toho páru toho třetího do toho fungujícícho/nefungujícího vztahu nepřizval. Nevěra z nudy na jednu nebo pár nocí ok, ale udržovat dlouhodobý poměr to už mi připadá, že něco v tom legálním vztahu nefunguje.

Když jsem se seznámila s ŽM neptala jsem se na to zda je ženatý, snubák nenosil a z jeho pohledu bylo snadno čitelné, že se mu líbím. V prvních setkáních ve společnosti jsem ho tak trochu ignorovala. Pak se mi ale ozval sám a pozval mě na večeři. Až po několika hodinovém hovoru jsem se zeptala zda má rodinu, zda je rozvedený. Z něj vypadlo, že je ženatý. Asi jsem měla vycouvat, ale něco mi nedovolilo ho nechat jen tak jít.Hrozně se mi líbilo jak mluví,jak se usmívá, jeho mimika. Prostě jsme si padli do oka. Nejdřív jsme se poznávali než jsme navázali intimní vztah. Nejsem jedna z těch co hned skočí na špek a leze pro chvíli vzrušení do postele.

Je možné, že někomu role milenky vyhovuje. Ten vztah je tzv. neokoukatelný, vidí se jen občas a těší se na sebe a tím je i ten vztah tak jedinečný. Nemusí spolu řešit účty,nákupy,děti....prostě si užívají jeden druhého bezstarostně.
Mě ta role nevyhovuje, nejsem vnitřně srovnaná s tím, že můj milovaný spí pod střechou se svojí zákonnou manželkou. Nechci ho vlastnit, ale měla bych lepší pocit kdyby nelhal doma,nelhal mě (tím neříkám, že mu nevěřím). Vážím si ho a vážila bych si ho o to víc, kdyby to vyřešil.
Někdo se tu ptal, zda jsem připravená i pro verzi, kde skončím já sama a rozvod nebude. Ano jsem připravená i na tohle. Pokud nebude chtít odejít od své ženy, nechám ho a nebudu tlačit na pilu.
Jak se říka : kdo chce, hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.....

I v případě, že by mi někdo dovolil náhlednout na tu situaci u nich a zjistila bych, že vše funguje jak má a já jsem pouze obelhávaná, tak bych vyklidila pole.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.