| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdar ženy, dítě je naprosto OK, večer se neuvěřitelně posr.... a v noci jen jednou nad ránem mlíko a 2x chtěla pít. V 6h chtěla vstát, vstával i Michal, ale to jsem odmítla, uložila ju a nakonec jsme spali do nádherných 9h. Báječná změna!!!!!
A ráno vipila skoro 150ml mlíka, snědla půlku jogurtu, pár křupek, kousek mrkve, pár sušených rozinek, hurááááá A včera bylo tááák krásně a dneska do rána prší a prší :o((

No, našla jsem včera ne Fleru, že jedna paní tam prodává DVD právě k pergamanu, krok po kroku a nějaké fígle, tak o tom uvažuji... a taky k tomu vhodné pauzáky, jenže by to vše všlo na skoro 400kč, tak nevím nevím... teď škudlíme jak se dá, ale tááák mě to láká....no uvidíme, stejně asi neodolám...ale zas, dítě potřebuje nějaká pyžamka, nemá zase v čem pomalu spát...

Jdu něco konečně dělat, včera jsem udělala polívku, tak vařit nemusím, ale domácnost mi stála... Dítě půjdu za chvilku uložit, pááá~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.