| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janičko - je mi zle od 5tt, teď jsem 10tt a zvracím od rána do večera...
homeopatika - cocculine ani ta jednosložková mi nezabrala... doktor napsal Torecan - ten si vezmu jen v nouzi nejvyšší, ale jsem pak tak oblblá, že nejsem schopná se postarat o synka, což je taky k ničemu...
lízátka pomohou jen na chvililinku, najíst se, nejíst, občas pomůže chlazená cola... nevypozorovala jsem po čem by mi bylo líp ~a~~a~~a~~a~
doktor vyhrožoval už i nemocnicí a kapačkama...

no ale co mi včera snad zabralo a bylo mi jak už hooodně dlouho ne je KANDOVANÝ ZÁZVOR... k zázvoru jako takovému mám odpor i normálně, ale včera jsem se přemohla, koupila ho a kousíček rozžvýkala a spolkla... je to teda štiplavý hnus, ale fakt to pomohlo! tak to zkus, já ho koupila ve zdravé výživě.
Držím palce, ať je líp a líp a nevolnosti ustoupí... soucítím s tebou, páč přesně vím jak ti je ~;((~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.