| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marie, já se kvůli tomu, abych mohla bejt kosmonautka, celou čtvrtou třídu denně otužovala ve vaně se studenou vodou!

A chodila jsem do matematický třídy, ale matematik jsem teda bejt nechtěla ~t~
Teď matiku učim a asi ne moc dobře - např. před pár dny jsem jedný holčičce ukázala cosi z deskriptivy a vypadá to, že jsem tim ještě víc pohnojila vztah k učivu pro třetí třídu, páč rýsování těles se ukázalo bejt mnohem zajímavější, než nějaký placatý geom. tvary, že... A to už jsem to měla čekat, poté co mi minulej tejden řekli, že nechápou, jak si můžu myslet, že budou chtít počítat obyčejmý příklady, když jsem je naučila dělat grafy. Takže teď si vyrobili formuláře a dělají 14tidenní výzkum, jak jejich rodiče plní a neplní sliby, aby to pak mohli dát do kruhových grafů za jednotlivý rodiny a nakonec zprůměrovat, aby se mohli mrknout, jak si stojí oproti ostatním. S jednou z maminek jsme teď byla na akci z cyklu Jeden svět a říkala jsem jí, ať si dává bacha na plnění slibů, páč je teď pod drobnohledem a ona na to: Tak to máš blbý, páč dneska ráno jsem dceři slíbila, že sem večer půjdem spolu a nakonec jsem to zrušila, že půjdu s Tebou a budem se chtít bavit bez dětí ~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.