| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Omlouvám se, diskuzi jsem nečetla celou.. reaguji na příspěvek Elenji, a to mou odpověď ještě obrátím~;)

Nevím, v kolika manželství v mém okolí se neprovozuje sex, ale to, že se provozuje také není důkaz funkčnostni manželství.. Vztah podle mě není jen o sexu, ale ani o věkovém rozdílu, důvěře, pochopení, to jestli spolu máte děti, prostě každý jsme jiný.. Někdo potřebuje říkat "miluju Tě každý den", někomu přijde hezký spolu mlčet.. Hlavní je "ladit" s tím druhým.. Na druhou stranu, kdyby jim to neklapalo v něčem jiném, než v sexu.. a jejich manželství by na něm bylo postaveno ~t~, proč né?

Podle mě je nejdůležitější, že manželství je vztah dvou lidí (tedy v našich zeměpisných šířkách ~t~ ) Vlastně jedno slovo mi vypadlo - rovnocenných lidí. Pokud má někdo z nich nějaký problém, měl by ho vyslovit a oba ho řešit.. Pokud se problém nepodaří vyřešit, navíc je to problém zásadní, nedokážu si představit, že bych žila s někým s myšlenkou v hlavě "nějak to s ním vydržím.. než si najdu druhého" ~f~

Jinak - nechápu, co všechno dokáže člověk říct o partnerovi, se kterým až dosud žil/žije. Není mi dvacet, než jsem poznala svého muže, potkala jsem i pár jiných ~t~, přestože jsme se rozešli, nikdy bych o nich nevyprávěla nic špatného. Styděla bych se ~f~, i oni byli součástí mého života.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.