| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nosila korzet od 11 do 18 a problém spíš psychika než "fyzično" ale časem s tím člověk sroste... v 21 letech jsem absolvovala operaci páteře, která mi dokonale převrátila životní hodnoty.. nechtěla jsem.. byla jsem psychickým nátlakem ze strany doktorů i rodičů donucena (řeči typu že ve třiceti se mi zhroutí hrudník a nevylezu do prvního patra a tak dál)...
Nicméně jak říkám změnilo mi to totálně životní hodnoty.. se mnou tam byly děti i předškolní, třiletá prcková, které tuhle operaci budou absolvovat několikrát za život jak porostou, budou jim muset ty "rovnací tyče" prodlužovat... a ty to nesly TAK STATEČNĚ A PŘIROZENĚ že jsem se prostě za své pocity "nespravedlnosti" strašně zastyděla~f~~f~~f~~f~

Po operaci jsem musela nosit dva roky korzet až ke krku, ale už jsem se za něj "nestyděla" byl strašně nepříjemný na nošení, postupem času jsem mohla "odkládat" ze začátu jsem měla 23 hodin denně (a tu hodinu na očistu, odpočinek a ležení na zádech, bez pohybu)...

U puberťáka je to šílenost(ikdyž taky o zvyk), pro dospěláka už to není tak strašné~R^

Dceři bych ty lázně doporučila (i když já tam taky jezdila strašně nerada)-jezdila jsem do Lázní Bělohrad (takřka přes celou republiku, naši daleko, na návštěvy moc nejezdili), ale vždycky se tam utvořila prima parta dětí... se kterými má stený "úděl" a tak nějak líp se to nese~;)

Držím pěsti ať se s tím brzy sžije~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.