| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já ti moc neporadím, jen v tom nejsi sama, já trpím na opary už 20 let, co jsem se prvně líbala s manželem. Ten ho neměl nikdy, je přenašeč odolný. Mám ho při každím stresu, únavě, teplotě. Můj obvoďák to neřeší, prý se to nedá. Já na něj používám miraclean, zinková regenerační emulze. Stojí asi 150,- a je to lahvička 100ml, výborná věc na cokoliv na kůži, do druhého dne opar zaschne.Jinak tě nepotěším, má to ode mne nebo od manžela, já jsem na o opatrná i naše dcera necelé 4 roky. Teď plakala, že jí bolí zoubek, tak rychle k zubaři a tn zjistil, že se jí udělal opar na dásní přes 4 zuby. Takže radost a dětský doktor taky neví,co s tím.~o~~o~~o~~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.