| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Školku jsem bytostně nesnášela. Ještě teď si pamatuju, jak mě mamka brzy ráno budí /dojížděla do práce vlakem a já s ní, protože tak brzy nebyly v místě bydliště školky otevřeny/. Všechno ve školce bylo na povel, jídlo, toaleta ...... Nejvíc to jídlo. Pamatuju si, jak do mě nacpaly krupicovou kaši, kterou mi předtím zamíchaly, aby rychleji vystydla, abych byla rychle najedená. Ten mix jsem nesnášela a doma jsem si sakra dávala pozor, abych ji nepromíchala, ale ukrajovala - měla jsem ráda takovou tužší. Blila jsem jak amina, bylo mi zle a od tý doby nepozřu nic bílýho. Jen na tu kaši pomyslím, už se mi zvedá žaludek. Já byla šťastná, když mi mamka řekla, že od Xtého měsíce nemusím do školky. Ale mamka říkala, že od toho dne jsem byla ještě horší, protože kdykoli mě ráno vzbudila a já zjistila, že ještě musím do školky, byl okamžitě řev. Pamatuju si, jak ráno šla na nádraží a vlekla mě za sebou za ruku, protože jsem skoro ještě spala a rychleji jít nešlo. Fuj, dlouho jsem z toho měla noční můry, který se objevily znovu v době, když mělo jít moje vlastní dítě do školky. Naštěstí všechny mají školku rády, asi to je tím, že nešly v době, kdy musely, ale kdy chtěly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.