| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj tříletý syn se před pár měsíci díval na animovanou pohádku, kde dvěma dětem zemřel pejsek. Ve chvíli, kdy pejskovu dušičku odnášel andělíček, jsem se ho zeptala: "Rozumíš tomu, co se tam děje?" A syn odpověděl: "Jo. Pejsek někam letí s nějakou pani." A mně v tu chvíli došlo, jak to má v tomhle ohledu ještě hrozně jednoduché. ~e~

Před pár dny řekla mému synovi moje babička, že má sestřičku v nebi. Syn se zeptal: "A nespadne ta tvoje sestřička z toho nebe?" :-)

Já jsem jako dítě smrt řešila hodně. Bylo to jedno z mých oblíbených témat a přišlo mi na tom nejsmutnější, že už toho daného člověka nikdy neuvidím. ~n~

Jedni známí kdysi vyprávěli, jak jim na chalupě zemřela 85letá babička, která několik posledních týdnů nevstávala z postele. Podařilo se jim vše zorganizovat tak, aby jejich malé děti nic neviděly. Když už bylo babiččino tělo odvezeno, tak jejich pětiletý synek vešel do prababiččina pokoje ptal se, kde prababička je. Tatínek mu odpověděl, že si prababička šla lehnout do hrobečku. Synek se na něj otráveně povídal a odpověděl: "Tati, ty jsi ale hloupej. Prababička si nemohla jít lehnout do hrobečku, když měla nemocný nožičky a nemohla chodit."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.