| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Elenjo,
tak my spolu začali asi před desti lety chodit. Společná práce u jedné firmy... školení, semináře atd..
Já rozvedená, on ženatý.
Já dva syny a rozhodně jsem nehledala chlapa do baráku k dětem!!!!! A on se rozhodně nechtěl rozvádět!
Ideální dvojice :-)

To trvalo cca rok.. pak se nám v práci přestalo dařit, depky, pomalu obchod hasnul a nějak ponorka. On byl stále u mě doma, nikam jsme nechodili, nejezdili, páč jsme neměli moc prachy... a já nějak ztrácela svojí nezávislost a svobodu...

Pak to bouchlo a rozchod... z mé strany...
Jenže mě přemluvil, ať to ještě zkusíme. Oki, oki, zkusili jsme... a já najednu chtěla ještě jedno dítě.
Zeptala jsem se, co on na to... a on řekl ano.
A ptal se: Jak dál?
A já: Jako doteď.. stejně jsi tu furt, tak tu budeme mít ještě dítě..

A byl syn... ten se nám narodil před 7 a půl lety.
Jenže s narozením syna mi začalo vadit, že je ŽM, že má rodinu, že jeho rodiče, brácha, kamarádi atd.. neznají ani mě, ani prcka...
Leta se stále vymlouval.. ale jelikož jezdí kamionem, tak byl v týdnu mimo ČR a víkend u nás..
Domů skoro nejezdil, když, tak na chvíli za dětmi a mamkou...
Ale rozvod nikde... tisíc důvodů, proč to nejde..
Až míra mé trpělivosti přetekla..
A rozešla jsem se s ním...
Byl úplně v prd...
A najednou šlo vše!
Seznámení s jeho rodinou (ehm, to bylo synovi již 5 let, do té doby ho neviděli, a to od nás bydlí 30km), žádost o rozvod... a vše jde.
Teď je rok rozvedený..

toť v kostce...

Jooo...ale jeho matku stále neznám!!!!
A to jsme spolu 10 let.
Nemá zájem... a já už teď taky ne. Dřív jsem strašně chtěla, aby mě poznala... ale teď o to vůbec nestojím..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.