| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj,
maminka mojí kamarádky dělá vedoucí stravování 6ti - tedy všech školek tady u nás a tak mě docela překvapilo, že ne ve všech se vaří totéž.

Vím že existují určité spotřební koše, kde je spíše kaloricky, kolik děti čeho mají dostávat a toho se musí držet.

Ve školce do které chodil syn dostávali tak 1x týdně uzeninu - buď párek k čočce, nebo uzený ke špenátu, což mi pro děti i mladší tří let nepřišlo naprosto vhodné. Syn to nejedl, uzeniny nejí do dnes, tak jsem to moc neřešila.
Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že ve školce, kam bude nastupovat dcerka se uzeniny nepodávají vůbec (s tím naprosto souhlasím) a ryba je každý týden aspoň 1x atd.. atd.. polévka cizrnovo hrášková.

tak mi to nedalo a ptala jsem se kamarádky a pak i její maminky a docela mě zarazila odpověď, že problém bývá v rodičích i učitelkách, že prostě učitelky zahlásí, že tohle prostě ony jíst nebudou.. no a děti neremcají.. a tak pak hodně záleží na tom, jak učitelkám záleží na dětech a tom co jí.

Ale krom těch uzenin i tak ve školce vařili moc dobře.

On je to asi problém, kolikrát ty učitelky se u některých pomazánek samy ksichtí a pak se diví že to děti nejí, ale jinak oběd gulášová polévka a buřtguláš mi přijde dost drsný.
U nás když byla gulášovka tak k tomu měli děti většinou jako druhý nějakou buchtu...nebo vdolečky.. a když zas byl guláš jako druhý, tak polévka byla třeba hovězí, prostě řídký vývar.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.