| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj :-)
Katko,
to bylo jenom zcla náhodné vylepšení jinak jsem stále golfový lůzr. :-)
Manžel nebyl ve své kůži,jak se říká,tak jsem si to užila,že jsem byla pro jednou v něčem lepší.:D) Věř mi,že žádné zázračné procitnutí se u mě nekoná. Spíš naopak,ale nevzdávám to. :-)

O anglické školičce nevím. Jenom v Hloubětíně byla ta školka AAda,ale nemám s ní osobní zkušenost,tak ti neporadím.

Piškotko,
to je fajn,že už jsi zase vyrazila na green. :-) Já se vloni děsně spálila na tom Čertově břemeni. Myslela jsem si,že to sluníčko ještě tak moc nepálí,ale pak jsem vypadala jako růžový čuník. :-)

My jdeme na trénink zase v sobotu. Máme to místo prvomájového průvodu. :-) Pan Pechan taky říkal,že do průvodu nejde,takže se můžeme vidět. :-)
Pak ten další týden tuším pan Pechan není,protože jede hrát do Londýna a tak si možná dáme nějakou tu Boleslav nebo Poděbrady.
Můžeme se někdy dohodnout a udělat společný výlet. :-)Konkrétně ty Poděbrady mám třeba moc ráda,protože je to tam moc hezké - jako v zámeckém parku. :-)Jenom je to nebezpečné,protože je tam dost stromů a podlostí v podobě rafů,vody atd. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.