| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nebudu tě soudit a moralizovat,že jste se měli chránit.Ano,měli,ale už se stalo.Každý v životě dělá chyby,za které si pak musí nést následky.Stát se to může každému.Já být v takové situaci,ze všeho nejdříve bych důkladně,ale opravdu důkladně zvážila,zda si dítě nechat či ne.Nevím kolik ti je let,zda máš své bydlení,zda se cítíš že to finančně zvládneš.Já jsem si jista že určitě ano,maminek samoživitelek je opravdu hodně.Sama jsem si nechala dítě které jsem čekala a rozešla se s bývalým,děti mám dvě.A žijeme.Z tvého příspěvku mi z toho ale vyplývá,že asi už rozhodnutá jsi,že máš své bydlení-aspoň takto mi to z příspěvku vyplynulo-že si dítě necháš přes všechny překážky,které tě čekají.V tom případě by byl další krok ten,že bych promluvila s otcem dítěte.Řekla bych mu že s ním čekám dítě,které si chci nechat,že nechci aby se rozvedl,ale že je potřeba aby se podílel na jeho výživě.Byl u toho nechráněného styku též,že?Až pak podle jeho reakce bych jednala dál.Buď přistoupí na to že tedy bude dobrovolně platit a nikdo se nic nedozví,nebo to prostě půjde přes soud a pak ale jeho nevěra praskne.Akorát tedy jde ještě o to,že pokud mu bude dítě hodně podobné,tak to asi praskne stejně.To už je prostě osud.Ale každopádně já bych si dítě nechala,a rozhodně bych nešla na interupci jen proto že se jedná o dítě ženatého muže.Až to malé budeš mít,pak poznáš co je to láska a štěstí.Nyní jsi z toho všeho zmatená,ale ne nadarmo se říká,že čas je nejlepší lékař.Postupně se všechno ustálí a budeš v pohodě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.