| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alex, na to, abych Ti líp porozumněla, mi chybí pár informací - kolik je Ti let, jaký vedeš vztahový život bez ohledu na žm, co čekáš od budoucnosti. co Tvé biologické hodiny..
Podle náznaků, které jsem vyčetla, si Tě předtavuji jako rozumnou ženskou kolem třicítky, která se pravděpodobně neupíná na myšlenku veliké rodiny (na úkor práce, která Tě baví), která nemá zrovna štěstí na bezva chlapy a pro kterou je myšlenka na kariéru svobodné matky celkem přijatelná a reálně uskutečnitelná (byt, zázemí rodiny, možnost přivýdělku při MD a RD).
POkud se moc nemýlím, .. tak se vůbec nedivím, jaké dilema řešíš.
A ani tomu, k čemu se přikláníš :-).

Pohled naopak - co Ti brání dítě vychovat sama a tatínkovi se o něm nezmínit?

Mimochodem - jsem tentýž případ, jako jedna Jana, která tu psala včera. V téže absurdní komedii jsem byla za manželku. Průběh podobný, i když na delší lokte (manžel odejít a rozvést se nechtěl).
Původní rodina se rozpadla, nová nevznikla. Dvě děti bez táty (no, externí účast ano, čím dál řidší), kšefty pro psychology a farmaceutický průmysl..
Proto chápu, že máš velké dilema a obdivuji Tě, že k tomu přistupuješ tak "zodpovědně", s ohledem na lidičky kolem.

To mi připomnělo jednu věc, o které bych se Ti zmínit měla.. já jsem svou situaci řešila zde, na Rodině, asi před sedmi lety. Dostalo se mi pochopení několika úžasných žen a spousty realistických pohledů od těch, které si stejnou situací prošly (z obou břehů). Moc mi to pomohlo, a nejen pro tu chvíli.
Ale co jsem Ti chtěla napsat ... ne ojedinělý názor byl takový, že "rozumný" přístup a ohledy na původní rodinu velmi rychle vzaly za své, když se dítě narodilo... jak mi tehdy jedna pisatelka napsala - z rozumné a pragmatické milenky se najednou stala matka - lvice, která chtěla pro své dítě tátu a jeho původní rodinu (manželka, děti) jí začala strašně vadit.
I když to měla před tím tak hezky v hlavě porovnané...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.