| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Adélin, ráda si napíšu se svobodnou matkou, myslím, že mě čeká totéž...

Tragiko, to, jak situaci budou cítit moji rodiče, samozřejmě, nevím. Nicméně - tam se pomlouvá skoro všechno, moje máma byla vesnicí "zavrhnuta" už xkrát, myslím, že ji to netrápí. Rozhodně má radši mě než kohokoli na té vesnici. A kdybych ji - defakto - postavila před názor "mami, mám jít v pětadvaceti na potrat nebo Ti nevadí, když na Tebe lidi budou naštvaní?" - tak co myslíš... Moje máma je prostě moje a není to žádná nána, co by hleděla na to, co si o ní kdo myslí.

Konstancie, díky. To je to, proč mě to trápí, stejně vím, že bych asi nedovedla lhát celý život.

Velrybo, já antikoncepci neberu (nemám stálého partnera a tabletky stejně ze zdravotních důvodů brát nemůžu). Nebyl opilý natolik, aby nebyl schopen styku. Prostě k tomu došlo, byl to takový ten "živočišný sex", co Ti mám povídat...~d~ Teď toho lituju a dřív bych Ti taky napsala, že nechápu, jak si někdo - kdo nechce dítě - nemůže dávat pozor.¨

Lilijo, nemám ani nejmenší představu o tom, že bych se odstěhovala a že by se nikdy nesetkali. Možná jsi to špatně pochopila.

Rufusko, fakt nepotřebuju být pro okolí statečná ani na oko. Chci jen trochu zachránit to, co už jsem hodně posrala.

Jano, bohužel z okolí znám několik párů (i dost mladých), co se zatím o miminko snaží marně, ale jednou to přijde... Musí... Držím Ti palce. Ale svoje si nechám~s~

7krásko, i kdybych mu to řekla, rozhodně s ním neplánuju společné bydlení. Ani si ho nijak neidealisuju. Ostatně je to jen chlap~;) Ne, prostě tohle neřeším. Vlastní bydlení mi naprosto vyhovuje.

Bosorko, kdyby mi nějaký chlap řekl, ať jdu na potrat, už bych ho v životě nechtěla vidět. Ale v tomhle jsem si docela jistá, neřekl by to. Není to ten typ. Ale to je jedno, já bych stejně nešla. Pořád nechápu, proč se omílá dokola potrat, někdo mě na něj posílá, mám nad ním aspoň uvažovat atd...to teda ani omylem.











Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.