| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jen bych chtěla podotknout, že alimenty jsou ošemetná věc. Otec má povinnost je platit, ale co si budeme nalhávat, je hodně tatínků, co se tomu úspěšně vyhýbají. Stačí aby platili 100 za měsíc a tvrdili, že se fakt snaží ale víc nemůžou a nikdo jim nic neudělá. Nevím, co tu Alex stále řeší. Prostě byla blbá, vyspala se s chlapem (žádný živočišný sex mi to neomluví, protože v 25ti letech by mohla vědět něco o ochraně proti početí a pohlavním nemocem). Stalo se, je těhotná. BuĎ to chce říct, nebo nechce. Pokud ano, tak ať mu to sakra řekně teď a ne až ho potká v x tém měsíci - ahoj venco, hm, jsem těhotná, je to moje.... - podle mě taky blbost. Je rozhodnutá nejít na potrat, ale jemu by měla dát šanci situaci strávit a rozhodnout se - třeba bude chtít být otec, třeba ne. Oznámení s bříchem mi přijde jako vydírání. Rozhodně musí Alex pochopit, že můžou nastat různé situace - velmi rychle přijde rozvod, rozvod vůbec nepřijde, manželoka to ustojí... nakonec je to vesnice, může se to obrátit i proti Alex, znáte drbny - může být za tu, co chtěla rozvrátit rodinu, za tu děvku, co chlapa uháněla nebo naopak může si dotyčného následně vzít a žít na vesnici krásný život. TO fakt v tuhle chvíli nikdo neví. Takže radím Alex přestaň sepisovat romány tady na rodině, nic nového se stejně nedozvíš, vem průkazku těhotenství a dej si s dotyčným sraz. A pak nám tu napiš, co on na to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.