| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlasím. Náš kluk začal toužit po pejskovi někdy před čtvrtým rokem. Dlouho se to ve mně pralo, viděla jsem v tom práci navíc, ale když jsem viděla, že to není jenom momentální rozmar, pejska jsme pořídili a jsme moc rádi.
Vybírala jsem nelínající plemeno, spíš menšího pejska, ale zas ne úplnou křehulku, společenského...máme boloňského barevného psíka. Pokud si najdu čas ho dvakrát v týdnu vyčesat, chlupy po něm prakticky nejsou(rozhodně je po bytě víc mých vlasů než psích chlupů). Miluje děti, je k nim nesmírně tolerantní. Je chytrý bez sklonů k dominanci, zdravě sebevědomý, mazlivý, aktivní. Rozumíme si v tom, že v hnusném počasí jsou procházky jenom tak dlouhé, aby si ulevil, naopak když je hezky, dokáže s dětmi lítat venku celý den. Přestože na nějaký výcvik nezbylo sil, nejsou s ním potíže, naopak mě často mile překvapí třeba tím, jak se drží dětí i bez vodítka(mám ze svého dětství zkušenost s pejskem útěkářem).
Kvůli penězům jsem nejdřív zvažovala bezpapírového pejska, potom mi někdo tady poradil vzít pejska s papírama, ale s nějakou estetickou vadou vylučující ho z dalšího chovu. Takže máme pejska z chovné stanice, který má malou vadu chrupu, ale povahově splňuje všechny charakteristiky svého plemene.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.