| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pilar, já psy miluju, jsou pro mě životní nutnost, ale upřímně 80-ti procentům pejskařů které potkávám psi do péče nepatří, neuklízejí exkrementy, volně jim pobíhají psi prudiči, nebo i hraví psi pohodáři, ale je nad jejich chápání, že pro mě je to cizí pes, a diví se, že jsem nepříjemná, když mi tahá za rukáv dítě :-O
Nemluvě o tom kolikrát se mi cizí pes navážel do mého psa, majitel běhá okolo, pes ho nechce poslechnout, pes doráží, okusuje mi psa, a když se na něj ten můj po deseti minutách pruzení oboří /mívali jsme boxera/ tak si vyslechnu sprosté nadávky, že má mít náhubek..
psy vodím na vodítku, volně je pouštím jen za vesnicí, když nikdo nejde , mladá ještě neposlouchá, tak je zatím na stopovačce, exkrementy sbírám, nepouštím své psy k cizím lidem a dětem, chápu, že jiní nejsou na mé psy zvědaví, a vytáčí mě do bezvědomí, že spoustu lidí to nechápe a myslí si, že jediná moje touha je mít zhnojené kalhoty a kabát od jejich bahnivého psíčka...
Neteř šla sama po ulici z hudebky a kousl jí do krve kolemjdoucí černý ratlík, majitel psa jí řekl, to nic není a šel pryč, brácha pak lítal po městě a hledal inteligenta, aby ukázal očkovák, naštěstí ho našel protože neteř nebyla první oběť a chlapík už byl známý, jinak malé hrozily injekce proti vzteklině plus pobyt v nemocnici, a ještě se chlap diví, co vyšilují....
A takových zážitků mám mraky a mraky...
Když jsem měla psa jako svobodná, bylo to fajn, s dětmi je to horší, když vedu dvě cácorky a dvě vodítka, je to složitější, ale mě to neva já si to vybrala, a co jsme na vesnici je to lepší, víc se tu všichni znají, vím že černý pes co se jako obvykle sám vydal na špacír je Cézar, který se nám vyhne obloukem, a že když běží po ulici černý vlčák s jezevčíkem, musíme se schovat do nejbližšího dvora, protože je to trhací hyena, co pokousala několik lidí i psů...
Pes je radost i starost, je na tobě jak to pojmeš, pro dítě je to určitě přínos, já jsem taky celé dětství toužila po psovi, a nikdy ho neměla, a teď si to vynahrazuju..
A taky musíš připustit možnost, že dceku bude bavit chvíli, a pak jí omrzí, třeba ne, ale co když... vydýcháš to?, budeš se o psa starat sama, bude to radost pro tebe, nebo bude pro zlost...
Není to sranda, ale to, že o tom takhle přemýšlíš, je fajn... přeju, ať se dobře rozhodneš, ať už to bude jakkoliv...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.