| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,já si taky myslím,že když máš ke psům neutrální vztah,tak bys ze štěnátka,které nějakou dobu neumí udržovat čistotu,nadšená nebyla.Jsou i raraši,co spoustu věcí rozkoušou a zničí.Tím spíš,pokud budou muset bývat sami dlouho doma.Většina psů se naučí spát,když je rodina pryč,a nemyslím,že by jim to uškodilo,ale jsou i tací,kteří opravdu štěkají a vyjí celý den.Na co jsem ale chtěla upozornit je,že pokud ti vadí chlupy a smrad,možná bys těžko rozdýchávala nemocného psa.My jsme měli 13let velkého psa a ted máme 12-letého malého.Starší měl 1,5 roku nemocné ledviny a pořád učůrával.Ač jsem ho milovala a zažili jsme spolu mnoho pěkného,já jsem typ,co miloval psy víc než lidi,brečela jsem zoufalstvím,celý byt páchnul močí,koberce nasáklé,denně jsem prala dvě pračky psích věcí.Kudy chodil,tudy to z něj kapalo.Fakt mazec.Nakonec byl jen v jedné místnosti a ve finále přivázaný na třímetrovém vodítku,protože si předtím schrupnul v posteli a celou ji pročůral.Ač mě měla rodina za tyrany,fakt nevím,jak jinak to řešit,nemůžu já a děti chodit ve psí moči,spát ve psí moči,sedět na sedačce ve psí moči.Pouštěli jsme ho samozřejmě,ale jen pokud byl pod dozorem.Druhý pes má ted už taky zdravotní problémy,je na dietě,momentálně má průjem,že to z něj stříká,ale snaží se a vydrží ven.Jenže je to čuně a sežere,co najde,tříkilový pes s náhubkem,když má čumák sotva pár centimetrů,by vypadal asi blbě,tak se snažím hlídat,ale on je schopen sežrat cokoliv-zdechlé brouky,zaječí bobky,výkaly od kohokoliv,ted o víkendu se vrací opilci z hospod a už našel tři hromady zvratků,než jsem si stihla všimnout,zhltal,co se dalo.Tak mě jen napadlo,že spousta psů jsou čunátka,očichávání věcí venku je to nejmenší,a když pak náš pes přijde a vyskočí nejmladší na lízátko,které držela v ruce a zrovna mi chtěla něco říct a dala ruku dolů,tak to by ti asi fakt vadit mohlo.Spousta věcí je výchovou ovlivnitelná,já už se starouše předělat nesnažím,přece jen vím,že je hodně nemocný a tak se snažím chovat k němu důstojně,ne jen sekýrovat.Celým tímto dlouhatýnským příspěvkem:-) jsem chtěla jen říct,že koupi psa je opravdu třeba hodně zvážit,je to závazek na 12-15 let,a jsou psi,kteří jsou nemocní odmala,známá měla vlčáka v bytě,měl nemocná střeva,absolvoval několik operací,trpěl průjmy,kdy opravdu podělal naprosto všechno,střídalo se to se zácpami,kdy to z něj dolovala rukou.A tímto trpěl od štěněte,není to jen záležitost starých psů.Tak prosím zvaž i toto,můžeš mít štěstí a mít mazlíka,andílka,zdravého,hodného,ale taky to může být daleko horší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.