| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobré odpoledne, už nevím jak dál, myslím, že brzy skončím u chocholouška. Moje skoro roční mimi každý den dokáže prořvat /přímo prokřičet i třeba 6 hodin/. Řve když usíná /sama to neumí, to je bohužel výsledek dlouhotrvajících kolik a věčného nošení v náručí/, řve, když se probouzí /budí se i 6 x za noc - opět se řevem/, někdy řve i přes den /dokonce i když ji chováme/, prostě není k utišení. Nelíbí se jí ani v kočárku - z něj by nejraději utekla, začíná také natahovat - prostě hrůza, která nebere konce. Dr. jsou naprosto bezradní /máme za sebou x vyšetření - výsledek nula/. Další vyšetření nás pro jistotu ještě čekají, ale trvá dlouho objednání...
Někdy mám pocit, že to snad dělá schválně /jsem děsná máma, vím - ale často mám pocit, že jí vůbec nerozumím, ať se snažím sebevíc/. Už jsem totálně vyčerpaná, nemůžu jít bez ní ani na WC, prostě pořád jenom řev /ale opravdu řev, sousedi se ptají co jí je, že pořád takhle vyvádí/. Vím, že děti pláčou, ale tohle už opravdu překračuje snad všechny hranice. Máte někdo taky takovýho uřvance anebo jsme opravdu unikát? A nemáte, prosím, nějakou radu co dělat a nezbláznit se z toho - už mne i napadlo vyzkoušet metodu kontrolovaného pláče /třeba by se alespoň trošku zlepšil spánek, který je u nás katastrofální/, ale vůbec nevím jak na to. Díky moc za všechny rady, případně i povzbuzení, i když už pomalu přestávám věřit tomu, že to někdy bude lepší.... trvá to už příliš dlouho...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.